Ankieta

Jaki ubiór jest wymagany w Twoim biurze?

Strój dowolny - jeansy są na porządku dziennym - 62.5%
Typowy strój biurowy - garsonka i kołnierzyk - 16.7%
Oficjalnie tylko w dniu ważnych spotkań - 20.8%
X-press Couriers
Jak zdobyć punkty
1
za każdy wydany 1 zł brutto

X-press Couriers to spółka o utrwalonej pozycji na rynku przesyłek miejskich, krajowych i międzynarodowych. Historia firmy sięga 1996 roku, kiedy powstała marka X-press Bikers. Firma X-press Couriers jako jedna z pierwszych wykorzystała przewagę, jaką w zakorkowanej stolicy daje sprawna sieć kurierów rowerowych, przyczyniając się do utworzenia tego segmentu rynku w Polsce. Do dziś firma utrzymuje status jednego z liderów w tym segmencie.

Od wielu lat X-press Couriers wykonuje usługi kurierskie na terenie całej Polski oraz 230 krajów na świecie. Globalna obecność jest możliwa dzięki strategicznemu aliansowi z międzynarodową siecią Skynet. Szybki rozwój firmy umożliwia zastosowanie modelu biznesowego, którego istotnym elementem jest pozyskiwanie partnerów w oparciu o model franczyzy. Obecność firmy w dużych ośrodkach biznesowych możliwa jest dzięki rozbudowie sieci wielofunkcyjnych butików pocztowych rozwijanych pod marką X-Store.

O skuteczności i wiarygodności X-press Couriers świadczy szerokie portfolio stałych klientów, wśród których znajdują się zarówno duże, międzynarodowe korporacje, jak i niewielkie rodzime przedsiębiorstwa.

Pytanie otwarte

Jakimi tematami artykułów z obszaru zarządzania biurem jesteś zainteresowany?