Ankieta

Jaki ubiór jest wymagany w Twoim biurze?

Strój dowolny - jeansy są na porządku dziennym - 62.5%
Typowy strój biurowy - garsonka i kołnierzyk - 16.7%
Oficjalnie tylko w dniu ważnych spotkań - 20.8%
Serwis Porad Prawnych Online
Jak zdobyć punkty
1
za każdy wydany 1 zł brutto

 

Serwis Porad Prawnych Online (www.prawo-online.pl) to profesjonalna pomoc dla osób szukających szybkiej porady lub opinii prawnej jak również obsługi prawnej.

Właścicielem portalu jest Kancelaria Prawnicza Siwek Gaczyński & Partners Spółka komandytowa, któraprowadzi kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych w zakresie prowadzonej przez nich działalności.

Stale uzupełniana wiedza merytoryczna, aktywność zawodowa i specjalistyczne kompetencje pozwalają naszym prawnikom występować w roli ekspertów. Ich artykuły systematycznie ukazują się na łamach cenionych i znanych dzienników: Prawo co dnia w Rzeczpospolitej, Gazety Prawnej, Pulsu Biznesu oraz na stronach serwisów internetowych: Money.pl, eGospodarka.

Aby zadać pytanie prawnikowi należy założyć w Serwisie Porad Prawnych Online konto. Rejestracja konta jest darmowa i do niczego nie zobowiązuje. Celem rejestracji prosimy wypełnić formularz, który znajduje się w zakładce Rejestracja. Na zamieszczony w formularzu adres e-mail zostanie wysłana wiadomość zawierająca link. Kliknięcie na link potwierdza założenie konta. Po zakończonym procesie rejestracji należy wrócić na stronę główną portalu i zalogować się do swojego aktywnego konta. 

Po wprowadzeniu loginu ( adres e-mail ) i hasła otworzy się formularz z miejscem na zadanie pytania.

Po wysłaniu opisu sprawy prawnik dokona analizy i zaproponuje wycenę. Realizacja zlecenia nastąpi po opłaceniu usługi przelewem bankowym bądź kartą kredytową.

Zachęcamy do korzystania z usług Serwisu.

Pytanie otwarte

Jakimi tematami artykułów z obszaru zarządzania biurem jesteś zainteresowany?