Ankieta

Jaki ubiór jest wymagany w Twoim biurze?

Strój dowolny - jeansy są na porządku dziennym - 62.5%
Typowy strój biurowy - garsonka i kołnierzyk - 16.7%
Oficjalnie tylko w dniu ważnych spotkań - 20.8%
Abis
Jak zdobyć punkty
1
za każdy wydany 1 zł brutto

Abis to  nowoczesny system zaopatrzenia biur. Firma powstała w 1990 roku i zajmuje się dystrybucją artykułów biurowych na terenie całego kraju. Oferta Abis obejmuje szeroki wachlarz produktów, takich jak papier, elementy służące do organizacji dokumentów, stojaki reklamowe, galanterię na biurko i inne akcesoria biurowe.  Są także meble oraz artykuły elektroniczne. Katalog  produktów składa się z 28 000 pozycji.

Dostawcy Abis to zarówno renomowani światowi producenci artykułów biurowych i papierniczych, np. międzynarodowa korporacja Esselte,  jak również najbardziej innowacyjne firmy krajowego sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Wysoka jakość oferowanych przez firmę produktów idzie w parze z ich atrakcyjnymi cenami.

To, co wyróżnia Abis, to doświadczenie. W 1997r. w ramach firmy uruchomiony został pierwszy sklep internetowy z artykułami biurowymi.  Od początku działalności sklepu zrealizowane zostało blisko milion dostaw do ponad 15 000 klientów. Wypracowany przez lata system sprzedaży umożliwia kontrolę realizacji zamówienia, realizację dostawy w ciągu 24 godzin na terenie całego kraju oraz przesyłanie dokumentów w postaci elektronicznej,  gwarantując skuteczność w zaopatrywaniu średnich i małych przedsiębiorstw. Celem firmy jest zrozumienie i zaspokojenie indywidualnych potrzeb każdego klienta, dlatego pragnąc ułatwić proces zakupu, Abis daje nabywcom swoich produktów  możliwość kontaktu z osobistym konsultantem sprzedaży.

Pytanie otwarte

Jakimi tematami artykułów z obszaru zarządzania biurem jesteś zainteresowany?