Ankieta

Jaki ubiór jest wymagany w Twoim biurze?

Strój dowolny - jeansy są na porządku dziennym - 62.5%
Typowy strój biurowy - garsonka i kołnierzyk - 16.7%
Oficjalnie tylko w dniu ważnych spotkań - 20.8%
Poczta kwiatowa
Jak zdobyć punkty
1
za każdy wydany 1 zł brutto

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom milionów ludzi w Polsce i na świecie Poczta Kwiatowa dostarcza kwiaty na życzenie klientów. To grupa aktywnych, pomysłowych ludzi, którzy układanie kwiatów traktują jak prawdziwą sztukę. Kwiaty, które Poczta Kwiatowa wysyła swoim klientom, komponowane są przez najlepszych florystów  z całego świata zgodnie z najnowszymi trendami. Firma - polski oddział międzynarodowej sieci Interflora, - współpracuje z ponad 1000 kwiaciarniami na terenie całej Polski oraz z ponad 100 000 kwiaciarni w Europie, obu Amerykach, Azji i Australii. Jej partnerami są  kwiaciarze z ponad 150 państw. Firma, współpracując z tak dużym gronem znakomitych specjalistów,  oferuje swoje usługi na najwyższym poziomie.

Poczta Kwiatowa świadczy  między innymi usługi dla firm. Pomagając w doborze kwiatów, eksperci firmy skomponują  dla Państwa wiązankę na każdego typu okazję. Eleganckie bukiety, wraz z dołączonymi bilecikami, Poczta Kwiatowa jest w stanie przesłać w najodleglejsze miejsca naszego kraju i globu. Specjalnie na Państwa życzenie zadba także o wystrój biurowego wnętrza czy sali konferencyjnej. Dzięki profesjonalnie dobranym kolorom i gatunkom kwiatów specjaliści stworzą    niepowtarzalne kompozycje poprawiające estetykę i klimat owych pomieszczeń.  Oferta obejmuje  również dekorowanie wnętrz na szczególne okazje, takie jak imprezy firmowe, spotkania biznesowe, jubileusze.

Znak rozpoznawczy  Poczty Kwiatowej - kopertka z kwiatkiem- to gwarancja satysfakcji oraz synonim najpiękniejszych kwiatowych podarunków.

Pytanie otwarte

Jakimi tematami artykułów z obszaru zarządzania biurem jesteś zainteresowany?