Ankieta

Jaki ubiór jest wymagany w Twoim biurze?

Strój dowolny - jeansy są na porządku dziennym - 62.5%
Typowy strój biurowy - garsonka i kołnierzyk - 16.7%
Oficjalnie tylko w dniu ważnych spotkań - 20.8%
Lataj.pl
Jak zdobyć punkty
10
za każdy wydany 1 zł brutto*

Firma Sonata Travel Sp. Z o.o. działa na rynku już od 1994r. jako akredytowany agent IATA. To pierwsza firma w Polsce, która rozpoczęła sprzedaż biletów lotniczych za pośrednictwem Internetu. Przez lata działalności spółka obsłużyła setki tysięcy klientów. Wykwalifikowani pracownicy oraz inwestycje w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne to elementy, które pozwoliły jej świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Lataj.pl posiada bardzo szeroką ofertę, w której skład wchodzą rezerwacje i sprzedaż biletów lotniczych oraz kolejowych, ubezpieczenia, rezerwacje miejsc hotelowych, serwis wizowy oraz wynajem samochodów. Mobilna usługa m.lataj umożliwia dostęp do szybkiego wyszukiwania i rezerwacji lotniczych za pomocą telefonu komórkowego. Spółka specjalizuje się także w profesjonalnej obsłudze klienta biznesowego w zakresie organizacji podróży służbowych. Od lat świadczy usługi dla firm i korporacji, dostosowując formę współpracy do oczekiwań swoich klientów.

Serwis hotelowy oferuje ponad 15 000 destynacji, 70 000 hoteli na świecie oraz 1 200 hoteli w Polsce.

Portal Lataj.pl oraz jego mobilna wersja działają w oparciu o system rezerwacji Amadeus, pozwalający użytkownikom na szybką i sprawną samodzielną rezerwację biletów lotniczych online do wszystkich zakątków świata. Lataj.pl posiada także biuro miejskie w Warszawie – przy ul. Kruczej 41/43.

* od kwot wydatkowanych na opłatę za wystawienie biletu

Pytanie otwarte

Jakimi tematami artykułów z obszaru zarządzania biurem jesteś zainteresowany?